Koosolekuruum

Mahutab: 12 inimest Pind: 30 m2 Tehnika: Whiteboard, projektor, Wifi, 360° tark koosolekukaamera Meeting OWL, kohv-tee-vesi.  

Demokeskus

Mahutab: 100 inimest Pind: 200 m2 Tehnika:  Projektor, wifi, kvaliteetne helitehnika koos mikrofonidega, kaamera ning esitlustehnika ülekandevõimekusega, klikker, lava, markertahvel

Broneeri ruum

Email again:

                       

     Koosolekuruum

             20€/h*                                           

     Demokeskus
             40€/h*

* Hindadele lisandub käibemaks.
* Töövälisel ajal rakendub topelthind.
* Hind ei sisalda tehnilist tuge ning see on eraldi hinnastatud vastavalt nõudmistele .Virtuaal- ja hübriidsündmused

SPARK Demo tehniline võimekus kvaliteetse heli-, video- ning ülekandetehnika võimaldab korraldada edukaid hübriid- ja virtuaalsündmusi vastavalt korraldaja vajadustele. Koosolekuruumis on olemas tark 360 kraadi koosolekukaameraga, et koosolekud ja ajarünnakud saaksid ka veebivahendusel mugavalt peetud.
Kvaliteetne heli-  ja videotehnika võimaldab luua keskusesse loodud stuudiost kvaliteetse ülekande kliendi valitud platvormile.

Kohapeal on olemas:

  • Võimas videoprojektor
  • Kvaliteetne helitehnika ja mikrofonid
  • Startsionaarne kaamera
  • Tark koosoleku kaamera Meeting OWL Pro
  • Erinevad ülekande ja salvestamise võimalused
  • Asjatundlik tugi

Ükski üritus ei ole ühesugune, seega võta meiega ühendust – vaatame koos vajadused üle ja paneme plaani paika!

Koosolekuruum

Koosolekuruumis on laud 12 tooliga. Kohapeal on kasutada projektor (HDMI, VGA), kohvimasin ja veeautomaat. Hübriidkoosolekute pidamiseks on ruumis tark koosoleku kaamera, mis annab 360° vaate toast fokusseerides rääkijale.

Demosaal

Demosaal on multifunktsionaalne ruum, kus saab korraldada nii virtuaal-, hübriid- kui ka avalikke üritusi. Keskuse saalis on kvaliteetne heli- ning esitlustehnika. Lisaks on keskuses ka kaamera, mis võimaldab teha otseülekandeid ning salvestada üritusi. Saali paigutust muutes on võimalik võõrustada püstijalavastuvõtul kuni 150 inimest, teatristiilis kuni 100 inimest ja laudadega mahub lahedalt 30 inimest. Olemas 2,5mx4m ekraan ja võimas projektor (HDMI). Aitame ruumi ette valmistada vastavalt korraldaja vajadustele.

Võta ühendust ja leiame koos lahenduse!