Koosolekuruum

Mahutab: 12 inimest Pind: 30 m2 Tehnika: Whiteboard, projektor, Wifi, 360° tark koosolekukaamera Meeting OWL, kohv-tee-vesi.

Demokeskus

Mahutab: 120 inimest Pind: 200 m2 Tehnika:  Projektor, wifi, kvaliteetne helitehnika koos mikrofonidega, kaamera ning esitlustehnika ülekandevõimekusega, klikker, lava, markertahvel

Broneeri ruum

Email again:

Koosolekuruum

Koosolekuruumis on laud 12 tooliga. Kohapeal on kasutada projektor (HDMI, VGA), kohvimasin ja veeautomaat. Hübriidkoosolekute pidamiseks on ruumis tark koosoleku kaamera, mis annab 360° vaate toast fokusseerides rääkijale.

Demosaal

Demosaal on multifunktsionaalne ruum, kus saab korraldada nii virtuaal-, hübriid- kui ka avalikke üritusi. Keskuse saalis on kvaliteetne heli- ning esitlustehnika. Lisaks on keskuses ka kaamera, mis võimaldab teha otseülekandeid ning salvestada üritusi. Saali paigutust muutes on võimalik võõrustada püstijalavastuvõtul kuni 180 inimest, teatristiilis kuni 120 inimest ja laudadega mahub lahedalt 30 inimest. Olemas 2,5mx4m ekraan ja võimas projektor (HDMI). Aitame ruumi ette valmistada vastavalt korraldaja vajadustele.

Võta ühendust ja leiame koos lahenduse!