Algab uus ürituste sari - Ideede Teisipäev

12.January.2017
"Ideede Teisipäev" on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle.

Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus nautides häid suupisteid ja jooki.

Meie avaüritusel on ideede sütitajaks Emöke Sogenbits, Hanza Mechanics Tartu ASi juht, kelle edulood on paljudele tuntud ja olnud neile inspiratsiooniks. Millised on olnud suurettevõtte juhi ebaõnnestumised ja mida ta on neist õppinud? 24. jaanuaril on võimalik teada saada!

Üritusele saad registreerida järgneval lingil: https://goo.gl/forms/KFPx0fn2FgwPxRCL2

Kohtumiseni 24. jaanuar kell 16:00 SPARK Demo keskuses, Narva mnt. 3, Tartu.

Üritust toetab A Le Coq


Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames.