Tasuta turundus

Asukoht
SPARK Demo, Narva mnt 3, Tartu
2019-03-13T18:30:00+00:00
TÜ Turundusklubi projektides tuleb tudengitel tihti turundada loovalt, ent olematu või väga väikese eelarvega. Tõenäoliselt toimetavad nii ka paljud teised tudengid, kes teevad turundust vabatahtlikult või mõnele üliõpilasorganisatsioonile. Seetõttu on meie kevadsemestri esimene üritus ideaalne kõigile meie klubi liikmetele ja ka huvilistele väljaspoolt!

Miks? Sest külla tuleb firma Magusad Küsimused looja Mart Vainu, kellel on selja taga teekond null-eurose eelarvega õpilasfirmast päris ettevõtte ja suurklientideni nagu Coop, Alexela, Tallink jpt.

Kes? Kus? Millal?

⏰ 13.03 kell 18.30
📍 SPARK Demo

Millest üritusel juttu tuleb?

💸 tasuta turundusest
🤑 B2B turundusest
💰 tudengieelarvega firmaasutamisest

ja paljust muust põnevast!

Lisaks turunduskogemustele tuleb juttu tuleb ka näiteks sellest, kuidas Kreeka firma Vainut ja tema kaaslasi pettis ja kuidas selliseid kogemusi vältida 😉

Kindlasti on tulemas ka küsimuste-vastuste ring, kus saame üheskoos põnevatel teemadel arutada – seega tule kohale ka siis, kui sul on kindlaid küsimusi!

Tahame rõhutada, et oodatud ei ole mitte ainult Turundusklubi liikmed, vaid kõik tudengid ja huvilised, kes tunnevad, et just sel kolmapäevasel õhtupoolikul tundub tore end tasuta turunduse teemal harima tulla!

👉 https://tuturundusklubi.ee/
👉 info@tuturundusklubi.ee
event image