Tark Tööstus tuleb Tartusse

Asukoht
SPARK Demo Narva mnt 3, Tartu  
2019-11-20T14:30:00+00:00
Tööstuse digitaliseerimise teemal ei ole küsimus “Kas?” ilmselt enam kellegi jaoks “jah”-vastuseta, pigem on endiselt õhus küsimus “Kuidas?”.

Sul on hea võimalus sellele küsimusele vastus leida viimasel Tark Tööstus sarja arendusmaratonil, mis seekord toimub Tartus.

Üritusel saad unikaalse võimaluse:
– leida lahendus Sinu äri pidurdavale probleemile, kui esindad tööstusettevõtet;
– saada otsene ja adekvaatne sisend oma tootearendusse, kui oled IT-ettevõttest;
– leida hea IT-koostööpartner või tööstussektori klient nii selleks projektiks kui tulevasteks arendusteks;
– kaasata oma äri edendamisse tasuta ettevõtteväliseid kaasamõtlejaid – tööstusettevõtted, IT-ettevõtted ning ekspertmentorid;
– läbi lahendada lahenduse tasuvusmudel ja valmis teha esmane prototüüp.

Arendusmaratonile ootame tööstusettevõtteid koos oma digiväljakutsetega ning nende alusel eeskätt IT-ettevõtteid, kuid ka tudengeid ja kõiki muid ettevõtlikke huvilisi, kel huvi neile probleemidele lahendused leida.

Omalt poolt teeme kõik, et aidata osalejatel oodatud tulemuseni jõuda – pakume vajalikke kiirkoolitusi nii ärimudeli disainiks kui lahenduse prototüüpimiseks ja valideerimiseks, toome tiimidele appi tipptasemel ekspertmentorid, pakume süüa-juua ning aitame igakülgse nõu ja jõuga kohapeal algusest lõpuni. Lisaks on kõigil tööstusettevõtete poolt hinnatud lahendustel võimalus Tehnopoli Startup Inkubaatori toel edasi arendatud ning koostöös reaalselt ellu viidud saada.

Kui soovid tööstusettevõttena oma probleemi arendusmaratonile lahendamiseks tuua, anna sellest esimesel võimalusel märku aadressil kadi.villers@tehnopol.ee !
Aitame Sul probleemipüstitust täpsustada ja kirjeldada, et sellele õiget lahendajat leida.

Sind kutsuvad ja ootavad EAS, Tallinna Teaduspark Tehnopol ja Tartu Teaduspark. Tule anna endale innovatsiooniks hea võimalus!
event image