Nutikas Neljapäev - Tea rohkem, tõmble vähem

Asukoht
SPARK Demo Narva mnt 3, Tartu 
2019-03-28T15:00:00+00:00
Nutikas Neljapäev – Tea rohkem, tõmble vähem ehk kuidas majandusmudelitest ja suurandmetest maksimumi võtta.

Tehnoloogia kiire areng on teinud andmete kogumise lihtsaks kõigis valdkondades - kaubandus, põllumajandus, rahandus, turundus, ehitus jne.Kogumisest olulisem on, kuidas me neid kasutame ja tõlgendame. Majandusmudelite ja suurandmete analüüsi meetodite rakendamine annavad võimaluse teha paremaid otsuseid ja läheneda igale potentsiaalsele kliendile individuaalselt.

• Mihkel Solvak, TÜ „Suured andmed, automaatsed otsused“
• Märten Veskimäe, Monese „Kuidas andmete abil automatiseerida probleemse kliendi käitumise äratundmine, hoides samas ära ausate klientide tülitamist?“
• Aadi Remmmik "Piimatootmisettevõtte tulemusmõõdikute teaduspõhise süsteemi väljatöötamine konkurentsivõime kujundajana"
• Kristjan Eljand, STACC "Kuidas saab suurandmetest tehisintellekt?"
• Aive Liibusk, EMÜ "Ruumiandmete kogumise ja töötlemise võimalused kaasaegses maailmas"

Kava täieneb jooksvalt ja ajakava on nähtav registreerimislehel.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on registreerimine: https://goo.gl/forms/Urbxi1S6D4YPSawP2

Nutikas Neljapäev pakub ettevõtjatele ja teadlastele võimaluse tulla oma igapäevasest keskkonnast välja ja vaadata suuremat pilti. Kord kvartalis toome osalejate ette ühe konkreetse ettevõtete ees seisva väljakutse, millele otsime lahendusi koos teadlaste ja ettevõtjatega.

Ettevõtjana on sul võimalik sel üritusel kohtuda oma valdkonna tippspetsialistidega, kes teavad kuhu suunas liiguvad maailmas majandustrendid ning millised on tipptehnoloogia ja teaduslikud lahendused, mis tagavad edu erinevates ärivaldkondades.

Teadlasena on sul võimalik kohtuda Eesti ettevõtjatega nii teenindus kui tootmisettevõtetest ja viia end kurssi, millised on ettevõtjate igapäevased väljakutsed ning kuidas sinu teadustöö saaks neid muresid lahendada.

Üritus toimub Tartu Teaduspargi, Tartu Ärinõuandla, Tartu Ülikooli, Eesti Maaülikooli, Adapteri koostöövõrgustiku ja Tartu linna eestvedamisel.

Ürituse läbi viimist toetavad Interreg project ESSPO ja Baltimere regiooni programmi project BalticLSC.


event image