Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste klubis Eva Truuverk

Asukoht
Puurmani mõis
2019-09-25T16:00:00+00:00
Lõuna-Eest ettevõtlike naiste klubi sügishooaja avab oma looga „Aasta naine 2018“ ning „Aasta kodanik 2018“ tiitlitega pärjatud EVA TRUUVERK. Ja tähelepanu-tähelepanu - seekord toimub kohtumine Jõgevamaal, Puurmani mõisas, nii et ära kogemata SPARK Demosse tule! ;)

Eva on olnud 15 ettevõtte asutaja ning toonud turule hulgaliselt kaubamärke, sh. viinud läbi erineva raskusastmega turu-uuringuid.
Lisaks astub ta aktiivselt üles õppejõuna, kui käib lugemas loenguid äriplaani kirjutamise, müügi, turunduse, mentorluse, juhtimise ja vabatahtlike motiveerimise teemadel.
Samuti lööb Eva kaasa Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA), TC Reval Ladies ning JCI Estonia tegevustes. Aastatel 2000-2003 oli ta EENA Tallinna klubi ning 2003-2004 TC Reval Ladies ühenduse presidendi rollis.
Eva on pikalt olnud ka üle-eestiliste suurprojektide „Teeme Ära 2008“, „Teeme ära – minu Eesti“ ja „Teeme Ära talgupäev 2010“ üks eestvedajatest.
Ta on vastutanud ka ülemaailmse prügikoristusaktsiooni „Let´s Do It World!“ peakorteri ressursside kaasamise ja juhtimise eest ning oli 15.septembril 2018.a. toimunud üleilmse koristusaktsiooni World Cleanup Day üks kontseptsiooni loojatest ja elluviijatest.


Klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 23.septembriks asukohas:
https://forms.gle/znmt94CE3WAhaY9UA

Ürituse korraldamisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ - raames.
event image