Ideede Teisipäev: Sven Kukkemelk

Asukoht
SPARK Demo Narva mnt 3, Tartu
2018-12-11T16:00:00+00:00
Käesoleva aasta viimasel Ideede Teisipäeval tuleb oma mõtteid jagama lennundusvaldkonnas ilma teinud Sven Kukemelk, kes on läbi ja lõhki tartlane - õppinud Miina Härma ja Treffneri koolides, lõpetanud Tartu lähistel asuva Eesti Lennuakadeemia. Sven on olnud seotud lennundussektoriga alates 2006. aastast ning on töötanud eelkõige lennufirmades ja lennujaamades strateegilise planeerimise valdkondades.

Ta omab globaalset kontaktvõrgustikku ning kogemust projektidega üle kogu maailma. Lisaks on ta olnud Nordica juhatuses ning selle tütarettevõtte Regional Jeti tegevjuht, mille jooksul lennukite arv kasvas 6 ühiku pealt 12ni ning firma sai rahvusvahelise kvaliteedi sertifikaadi IOSA ning sõlmis lennukilepingud SASi ja LOTiga.

Sven on veel töötanud Eesti Lennuakadeemias, airBalticus, Estonian Airis, Tallinna Lennujaamas, Lufthansa Consultingus ja Nordic Aviationg Groupis erinevatel ametikohtadel. Hetkel on ta NA Advisory üks omanikest ning asutajatest.

Vabal ajal on ta Eesti Lennuakadeemia külalisõppejõud kommertsjuhtimise teemadel ning esineb erinevatel konverentsidel. Hetkel on Sven lõpetamas doktorikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis.

Ideede Teisipäeval räägib Sven Eesti lennundusest, oma kogemustest ja õppetundisest töötades kodumaistes ja rahvusvahelistes ettevõtetes. Millised on töökultuuri, -protsesside erinevused – välismaa vs eesti ettevõte? Kuidas tuua (juhtimis)talendid koju?

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: https://goo.gl/forms/BwNosk99kyaxEGu13

Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus, nautides häid suupisteid ja joogipoolist A. Le Coq'ilt.

Seminari toetab A. Le Coq ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames.
event image