Ideede Teisipäev: Ants Reinumägi

Asukoht
SPARK Demo, Narva mnt 3, Tartu
2018-11-06T16:00:00+00:00
Ants Reinumägi on TK-Team Baltic AS pikaajaline juht. TK-Team Baltic toodab esitlusvahendeid juba enam kui 20 aastat Kesk-Eestis Põltsamaal asuvas tootmishoones. Ettevõte on Põhjamaade suurim kooli- ja teadete-tahvlite ning esitlusvahendite tootja ja kuulub Soome kontserni, mis omab esitlusvahendite tootmiskogemust alates aastast 1972.

Lisaks standard toodetele (markeri- ja kriiditahvlid, teadete-tahvlid, tahvlikapid jne) valmistavad nad aasta aastalt üha enam tooteid eritellimuste alusel. Ants leiab, et maailm on kiires muutumises ning seoses sellega muutuvad klientide vajadused ja soovid. Sellest tulenevalt on TK-Team eesmärk areneda koos oma toodete kasutajatega. Suur tootmiskogemus ja paindlik tootmine, kvaliteetne ja kasutajasõbralik toodang koos hea müügijärgse teenindusega on teinud TK-Teamist oma ala liidri.

Tule kuula Antsu lugu ja saa vastused küsimustele: Milliseid on olnud Antsu suurimad väljakutsed? Millised on tema suurimad õppetunnid juhina? Milliste väljakutsete ees seisab tänapäevane (esitlusvahendite)tööstus? Millised on uued suunad ja trendid esitlusvahendite turul?

Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: https://goo.gl/forms/CIFdH1FFFMcS1k0G2 

Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus, nautides häid suupisteid ja joogipoolist A. Le Coq'ilt.

Seminari toetab A. Le Coq ja seda rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames.
event image