Ideede Teisipäev: Andres Haaveli seminar-töötuba

Asukoht
SPARK Demo Narva mnt 3, Tartu
2019-01-08T16:00:00+00:00
8.jaanuaril 2019 alustab Ideede Teisipäev juba kolmandat aastat. Seekordne esineja on Andres Haavel, Empowerment partner, kes on keskendunud nõustamismetoodikatele, mis aitavad juhtidel oluliselt tõsta oma ettevõtte sooritusvõimet. Varasemalt on Andres tegelenud kaubandus- ja IT-ettevõtete juhtimisega. 13 viimast aastat on ta juhtinud kasulikke juhtimisinfosüsteeme ehitanud meeskondi mh EMT-s, Eesti Energias, Swedbank'is jne.

Millist tulemuse saavutaks BigBank Tartu võrkpalli meeskond, kui nad kohtuksid vaid siis kui vaja tulemus toota, ehk mängul. Kui nii juhtuks, siis koostöö ei toimiks ning kogu meeskonna liikmete aur läheb üksteisele näpuga näitamisele. Praktika näitab, et keskmisel Eesti ettevõtetes kulutakse 70% meeskonna energiast/ potentsiaalist oma vaheliste pingete lahendamisele. Kiiresti arenevates ettevõtetes aga on vastupidi - 70% energiast suunatakse kliendile väärtuse loomisele ja töökeskkond on neis organisatsioonides tunduvalt rõõmsameelsem ehk pingevabam.

Ettevõtte edukus sõltub, kui hästi meeskond kokku mängib, ehk kuidas ettevõttes töötavad inimesed ühiselt asjad tehtud saavad, kuidas saavutatakse ühise eesmärgi täitumine. Empowerment aitab juhtidel organisatsioonides rakendada elluviimist toetavad süsteemid ning protsessid – täideviimiskultuuri.

Kutsume Andrese seminar-töötuppa, kus tutvustatakse uut metoodilist lähenemist, mille abil on läbi koostöö võimalik oluliselt parendada ettevõtte tulemuslikkust.
Üritus on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine: https://goo.gl/forms/XJWdh2YVXZdKTFll1

Ideede Teisipäev on valdkondade ülene kohtumisõhtu juhtidele ja spetsialistidele, et jagada omavahel ideid, parimaid kogemusi, töövõtteid ning arutada Eesti ja maailma tööstuse ning majanduse arengute hetkeolukorra ja suundumuste üle. Iga kokkusaamine algab sütitava sõnavõtuga, kus ettevõtjad, ühiskonnategelased, erialaspetsialistid avavad ukse oma maailma. Nad räägivad oma õnnestumistest ja ebaõnnestumistest, suurematest ja väiksematest väljakutsetest. Sellele järgneb meeldivas õhkkonnas arutelu ja mõtete vahetus, nautides häid suupisteid ja A. Le Coq'i joogipoolist.

Seminari rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ raames.
event image