Ettevõtlike naiste klubis armastatud näitleja Inga Lunge

Asukoht
SPARK Demo Narva mnt 3, Tartu
2019-03-14T16:00:00+00:00
Hea ettevõtlik naine!

Kutsume Sind Lõuna-Eesti ettevõtlike naiste kohtumisõhtule, kus seekord jagab oma lugu näitleja-laulja-koolitaja INGA LUNGE. Üritus leiab aset 14.märtsil kell 16.00-18.30 SPARK Demo keskuses.  

Inga Lunge on kutseline näitleja, kes lisaks põhitööle annab koolitusi kehakeele, lavakõne, avaliku esinemise ja motivatsiooni teemadel. Isiklikku loomingut väljendab läbi kirjutamise: laulusõnad ansamblitele Justament, Lindpriid, Kaunimate Aastate Vennaskond, erinevatele lavastustele valminud laulutekstid, kirjutanud ka lasteraamatu "Nupukas Nora" ja andnud välja koos muusikust abikaasaga plaadi "Kingitus".
Klubiõhtul saab teadmisi kehakeele kohta – Inga õpetab märkama teiste ja ka enda kehakeele sõnumeid. Lisaks annab juhiseid enda motiveerimiseks keerulisematel hetkedel ja seletab, miks nii teatris kui elus on tähtis pealisülesande leidmine.

Seitsmendat korda toimuva klubiõhtu eesmärk on koondada ettevõtlikke naisi, luua võimalusi enese arenguks, koostööks, ideede ja arvamuste vahetamiseks.

Üritus on tasuta! Vajalik on registreerumine (kuni kohti jätkub)!
Palun osalemisest teada anda hiljemalt 12.märtsiks asukohas:
https://goo.gl/forms/zRuR8pS5KRXQvuQO2

Programmis osalemisega seotud kulud kaetakse Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine“ meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine“ tegevuse 5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks“ - raames.
event image